محل تبلیغات شما
بچه تر که بودم بهم یاد دادن که زندگی یک جریانه، مثل رودخونه.
مسیر داره، فراز داره، نشیب داره، پیچ داره، خم داره، خروش داره، س داره و.
فکر می‌کردم این زندگیه که به ما غالب میشه و ما باید هربار لطافت بخرج بدیم و ماهرانه بلد باشیم در هر وضعیت رودخونه چجوری دست و پا بزنیم و بعد از عبور از هر مرحله به یک دستاورد برسیم.
از همون بچگی به ما القا کردن که خیلی چیزها دست ما نیست و بخشی از آن جزوی از سرنوشت ماست، هرجا که باختیم باید با گفتن: "انشالا، خدا اگه بخواد، تا ببینیم چی میشه، حتما اینجوری خیر و صلاح بوده و." خودمونو قانع و آروم کنیم.
بزرگتر که شدم زندگی رو شبیه یه برکه راکد پر از سکوت دیدم. ازون جاهایی که اولش خیلی برات دلپذیره طوریکه از این س و سکوت خالص لذت می‌بری ولی بعدش همین وضعیت شبیه دوتا دستی میشه که گردنتو فشار میده و میخواد خفه ات کنه.
از یجا به بعد دیدم این ماییم که باید مسیر بسازیم، هدف تعیین کنیم ، خروش راه بیندازیم تا فقط حوصلمون سر نره.
ما خودمون یک بازی طراحی می‌کنیم تا زندگی رو بگذرونیم و از این کسالت و کرختیش کم کنیم. زندگی ما رو به بردگی نمیگیره و کاملا بالعکس، ما زندگی رو به اسارت و بردگی می‌گیریم. ما از یکجا به بعد فقط می‌خوایم به زندگی معنا بدیم، چون فهمیدیم زندگی به خودی خود معنایی نداره و حوصله سر بره.
واحد پولی بوجود میاریم، تعریف می‌سازیم، زبان خلق می‌کنیم، داد و ستد راه می‌اندازیم، مقام و منزلت تعریف می‌کنیم و. تا فقط بگذرونیم.
چون ما انسانیم.
چون ما کم حوصله و بی طاقتیم.
چون ما فقط میخوایم بگذرونیم
فقط میخوایم بگذرونیم

سیل در سیستان و بلوچستان

پاییز خیلی سرد است،خیلی ....

فیلم کوتاه غزل / راه یافته به جشنواره First time Filmmaker بریتانیا

زندگی ,داره، ,فقط ,رو ,چون ,بگذرونیم ,زندگی رو ,چون ما ,تا فقط ,به بعد ,به ما

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

برای بهترینم نظرات وبلاگ های علوم ماورا شیخ طاهر Sonya's page Terri's site anadilimiz=varlığımız نسیم فرخی گلچین مطالب وب دانلود آهنگ onlicofpei اخبار و اطلاعات استاندارد و مدیریت کیفی