محل تبلیغات شما
امیرعلی مهاجری» داور جشنواره کلمبیا شد
امیرعلی مهاجری نویسنده و کارگردان فیلم کوتاه از دعوت اش به عنوان یکی از اعضای هیات انتخاب اصلی جشنواره جهانی فیلم کوتاه و مستقل SFTF Film Festival» خبر داد و گفت: این یک رویداد فیلم سالانه در کشور کلمبیا برگزار می شود.

امیرعلی مهاجری»، نویسنده و کارگردان فیلم کوتاه درباره دعوت اش به عنوان یکی از اعضای هیات انتخاب اصلی جشنواره جهانی فیلم کوتاه و مستقل SFTF Film Festival»  به خبرنگار فرهنگی خبرگزاری شبستان گفت:  جشنواره فیلم کوتاه و مستقل SFTF Film Festival»، یک رویداد فیلم سالانه در کشور کلمبیا است که امسال سومین دوره آن برگزار خواهد شد. این جشنواره مخصوص فیلم هایی در سبک های ترسناک و علمی-تخیلی است.

این نویسنده و کارگردان فیلم کوتاه اظهار کرد:  من  پیش از این در سال 20 نیز به عنوان یکی از اعضای هیات انتخاب بخش بین الملل جشنواره جهانی فیلم کوتاه و مستقل Culture and Life» آمریکا انتخاب شده بودم.

امیرعلی مهاجری درباره  دلیل دعوت اش به جشنواره جهانی فیلم کوتاه و مستقل SFTF Film Festival»  گفت: من خودم در این چند سال به جشنواره های خارجی مختلفی فیلم های کوتاه و ویدئو آرت هایی که ساختم رو ارسال کردم و امسال هم به این رویداد فیلم تجربی (اکسپریمنتال) آخری که در زمستان 98 ساخته بودم را فرستاده بودم که بعد ایمیلی دریافت کردم از این جشنواره که از من دعوت کرده بودند تا بعنوان یکی از اعضای هیئت انتخاب به آنها ملحق شوم. این اتفاق خوبی برای من بود ولی مجبور شدم فیلم خودم را ازاین جشنواره بیرون بیارم. البته  یک تجربه خوب مشابه هم در اوایل سال 20 میلادی برای جشنواره مستقل آمریکایی culture and life داشتم.

سیل در سیستان و بلوچستان

پاییز خیلی سرد است،خیلی ....

فیلم کوتاه غزل / راه یافته به جشنواره First time Filmmaker بریتانیا

فیلم ,جشنواره ,کوتاه ,مستقل ,film ,جهانی ,فیلم کوتاه ,کوتاه و ,و مستقل ,از اعضای ,یکی از ,اصلی جشنواره جهانی ,داور جشنواره کلمبیا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

www.MultiAxis.ir condageagib فروشگاه ساعت زنانه مد روز شهر فوتبال tinghostmetang jaziremajnon صفحه ای برای قلبم Martina's notes مهندس مهدی مودی(حسن زاده):کاش نقش دلم نقشه ی قرآن باشد معلم بازاریابی، مدرس مدیریت بازاریابی، مدرس و معلم فروش تبلیغات خلاقیت برند ارتباطات