محل تبلیغات شما
[
]

دوست ندارم حرف های کلیشه ای بزنم ( تو این اوضاع ما دیگه فقط باید به داد خودمون برسیم یا استوری با هشتگ بزنم سیستان تسلیت یا امثالهم) ازینا زیاد دیدیم یا زدیم
دوستان ،همراهان و رفقا طبق چیزی که من شنیدم تقریبا تمام راه ها مسدود شده (حضوری و فیزیکی رفتن به اون منطقه فایده نداره).
ولی بیاین یکاری کنیم: به سازمان های معتبری که قبول داریم به اندازه توان مبلغی رو واریز کنیم، یا اگر وسیله ای داریم براشون ارسال کنیم.
میگن کار خیر میکنی رو نباید بگی ریا میشه ولی ازونجایی که کارهای شَری که انجام میدیم (از غذاهای لاکچری خوردنمونو استوری میکنم تا پارتی ها و نوشابه هایی مختلفی که روی میزه) رو با افتخار اعلام می‌کنیم، من اینجا دوست دارم یکم ریا کنم.آقا جان گناهش با من، اگر باعث میشه هرکسی یه کمکی کنه.
من خودم به اندازه توانم به یه موسسه کمکمو دادم، شما هم خودتون سرچ کنین و اگر تونستین انجام بدین
اگرم نکردین، یه کار کنین فقط: این ویدئو یا ویدئو های نظیر این رو حداقل منتشر کنین یکی دیگه ببینه کمک کنه (همین خودش یه نوع کمک میتونه باشه). 
امیدوارم این متنم به افرادی که کمک کردن و میکنن جسارت نشه.

امیرعلی مهاجری

سیل در سیستان و بلوچستان

پاییز خیلی سرد است،خیلی ....

فیلم کوتاه غزل / راه یافته به جشنواره First time Filmmaker بریتانیا

یه ,رو ,های ,کنین ,اندازه ,داریم ,به اندازه ,کمکی کنه ,یه کمکی ,کنه من ,من خودم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

sherlock miepinmortri خندان دلی بسان امین وام ده مرا فصل نو skilmarfona مهندس بهنام طالبی میراکل وب James's site mindrockfaca شهید کربلایی مهدی شکیبا