محل تبلیغات شما
درباره هرچیزی که بنویسیم در این ایام گم می شوند، کرونا حتی در دنیای ادبیات هم رسوخ کرده و گویی تمام توان خود را به کار گرفته تا همه چیز را فلج کند.
دیروز در حال شکل دادن کاراکتری روی ورق بودم، پیرزنی بود 70 ساله، با طراوت، جوان دل به همراه اندکی چروک که دیگر در آن سن و سال طبیعی است.
هنگامی که در آخرین مراحل معماری و کاراکتر پردازی بودم ناخودآگاه مجبور شدم او را به دختری 25 ساله با ریه های سالم تغییر دهم. شوخی نیست که، کرونا سن وسال دارها را ممکن است راحت‌تر از پا در بیاورد و تمام معادلات رمان من را برهم بریزد.
یا شاید هم من بعنوان خالق خیلی ترسیده و نسنجیده دست به قلم بردم، و این ترس را به کاراکتر هم انتقال دادم. اصلا اینجوری نمی‌شد، خسته شدم و در انتهای داستان کلا کاراکترها را از بین بردم، دختر 25 ساله قصه هم حاضر به پیش بردن داستان نشد. او خود را قرنطینه کرد و از خانه بیرون نمی آمد. در مقابل خالقش ایستادگی کرد، من هم با لجاجت هرچه تمامتر او را با خط خطی های خودکار سیاه ام از بین بردم.

اینجا رئیس منم، امیرعلی مهاجری، اسفند 98

سیل در سیستان و بلوچستان

پاییز خیلی سرد است،خیلی ....

فیلم کوتاه غزل / راه یافته به جشنواره First time Filmmaker بریتانیا

هم ,کرونا ,داستان ,کاراکتر ,تمام ,های ,را به ,او را ,از بین ,خود را ,25 ساله

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گروه روانشناسان روان متا تدریس خصوصی ریاضی در تهران (جردن الهیه زعفرانیه کامرانیه پاسداران ولنجک ظفر... ) کیانی 09365007456 گریتینگ فلزی threatagexmi leapasava سایت تک مانگا cenmibansri ایل بهمیی Ignacio's life meretdico