محل تبلیغات شما

اون روهار تن ماهی با سبزی پلو داشتیم که یکی از غذاهای مورد علاقه منه (و البته یکیاز لاکچری ترین غذاهای این روزها).
دولپی و با عشق مشغول غذا خوردن بودم که مامانمم اصرار کرد اگرسیر نشدم بازم تن ماهی هست.
تو دلم ازین همه وفور نعمت و عشق و علاقه ای که در خونمون حاکمشده بود خدارو شکر می کردم و میدونستم دیگه به سختی چنین فضاهایی تو هر خونه ایپیدا میشه. حتی کم مونده بود که مثل برخی از سریال های فاخر صدای اذانی هم پخش بشهو بابام یهو از در بیاد تو و با شیطنت خاصی بگه: "خُبه، خُبه، مادر و پسر خوبباهم گرم گرفتیدا".
بعد از غذا خوردن کلی تشکر کردم و رفتم سمت اتاق که مامانم ازدور با صدای بلندی گفت: "بیا بعد غذات یه لیوان نوشابه بخور که سَمّ تن ماهیرو از بین ببره".
اینو که گفت دیگه نزدیک اتاقم بودم و بلند جواب دادم: نه، مرسینمی خوام".
همین که وارد اتاق شدم و درو بستم یهو خشکم زد و دنیا وایسادواسم و تازه متوجه حرفش شدم.
در کسری از ثانیه مورد حمله چندین پرسش فلسفی قرار گرفتم:

• اگر تن ماهی سَم داره، چرا ما باید بعنوان ناهار با دورچینبخوریم؟
  • اگر سم داره، چرا مامانم باید اینو بعنوان ناهار بده به من وتازه اصرار هم بکنه که کم نخورم و اگر بازم خواستم هست؟!!!!
  • اگر هدف مامانمم استفاده از تن ماهی در راستای ترور بیولوژیکیمن باشه، چرا بعدش باید بهم نوش دارو و ضد سمّی بعنوان ''نوشابه'' معرفی کنه؟!!
  • اصلا اگر این یه غذای سمیّه،چرا باید قوت غالب اون روزِ ما باشهو ما با عشق دور سفره مشغول به خوردن بشیم؟
  • اگر من پرورشگاهیم، چرا مستقیم به من نمیگن؟
  • نقش پدر من در این توطئه و دسیسه شیطانی؟ میزان سهم او؟
  • آیا این جریان توسط گروه های تروریستی و منافقین خارج از کشورهدایت می شود؟

و هزار پرسش دیگر.

.

بر اساس داستانی واقعی

سیل در سیستان و بلوچستان

پاییز خیلی سرد است،خیلی ....

فیلم کوتاه غزل / راه یافته به جشنواره First time Filmmaker بریتانیا

ماهی ,تن ,بعنوان ,تو ,عشق ,خوردن ,تن ماهی ,با عشق ,و با ,و تازه ,غذا خوردن

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

NHL Chicago Blackhawks Jerseys in Wholesale Jerseys Outlet. بیغوله نوز چت | سی دی های آموزشی فوتبال فوتسال دروازبانی داوری ahangahang ::: گام در راه خاکی ::: اضافه کاری های یک خودکار قرمز بی رنگ ... Christopher's game درس یازده راه تنددرستی hypergtotperf